Expandmenu Shrunk


Přidejte se k nám

Přehled Class

vyberte classu

 


Co Vám můžeme nabídnout?

Naše guilda nabízí stabilní jádro zkušených hráčů. Členové vedení guildy jsou schopní a inteligentní hráči, kteří Vám vždy a rádi pomůžou. Nemálo z nich má za sebou velké osobní úspěchy nejen v PvE, ale i v PvP (Seasons 4 – 8), a proto Vám jsou schopni poradit ve všech směrech. Je to v podstatě jejich práce, povinnost a radost. Další členové naší guildy se angažovali v podpoře projektu Mystiq.org či Twinstar.cz jak z technického a vývojového hlediska, tak jako testeři. Proto Vám jsou schopni odpovědět na otázky, co jak funguje, či jak by to fungovat opravdu mělo.

Proč zrovna do Kaldorei?
Naše guilda působila pět let na projektu Mystiq.org a půl roku také na spojeném projektu, který vznik spojením Mystiqu a jiného WoW projektu. Postupem doby jsme se rozhodli přejít na server Phobos projektu Twinstar.cz. Tento krok sebou nesl velká rizika a početné ztráty v řadách členů guildy. Avšak tvrdé jádro a zkušená část vedení guildy podporovaná nově příchozími hráči zůstává a přes všechny nepříznivé vlivy rozšiřuje své řady tak, aby guilda opět vytvořila potřebnou stabilní skupinu na kvalitní guildovní PVE raidy, jako tomu bylo na projektech minulých. A právě to je příležitost pro Vás, potencionální uchazeče o členství, stát se teď jedním ze stabilních a spolehlivých hráčů v 25-man raidech vedených dlouholetými a zkušenými raid leadery.

Můžeme se pyšnit opravdu unikátním systémem ranků, které jsou napasované přímo na potřeby a funkčnost guildy. Na hráčích samotných je, jak vysoko se dostanou. Atmosféra v guildě je trošku Role-playingová, což však přináší to kouzlo a unikátnost, díky které u nás hráči rádi hrají.
Náš systém ranků nabízí:
+ začlenění do guildy v podobě organizovaného seznámení se s členy
+ výběr z Guild banky všech možných surovin podle možností ranků
+ pomoc s equipem a vysvětlení „jak hrát svůj class“ od zkušených hráčů
+ guildovní akce, Ceremoniály a různé oslavy ve WoW
+ jedinečný systém chození a střídání raidů pro main equip – rychle nasbíraný equip skoro zadarmo
+ šance pro ambiciózní hráče zúčastnit se těžších instancí a plnění náročnějších acheivů
+ ojedinělý systém „Náhradníků“, pokud se nedostanete do raidu nebo přijdete pozdě a chcete se zúčastnit raidů
+ DKP sbírací event, který je spravedlivý pro VŠECHNY PROFESE
+ výdělek DKP za sběr surovin + bonusy pro poctivé „farmáře“, také občasné sbírací MegaEventy
+ skvělou guildovní komunikaci a zábavu i mimo WoW na nejrůznějších akcích a guildovních srazech (2x ročně sraz, 1x ročně v létě megasraz)
+ možnost komunikace na našem fóru, kde je více než 30 000 postů!

Situace v guildě Momentálně dobíráme zkušenější a cílevědomé hráče s určenými specializacemi, abychom mohli nahradit méně aktivní či neaktivní členy guildy. I když jsme guilda početná, potřebujeme v zájmu zachování dobrého složení raidu určité classy přednostně. Stejně tak bychom rádi našli hráče, kteří mají čas pravidelně raidovat v předem ohlášených termínech. Pokud máte zájem o vstup do Kaldorei, navštivte sekci „Přihlášky“ na guildovním foru a podejte si přihlášku. Rádi Vás mezi sebou uvítáme.

Kaldorei nejen ve WoW Jako správná guilda nežijeme jenom WoWkem. Jsme především lidé. V naší guildě je pestrá škála všech věkových skupin. Pořádáme minimálně jednou ročně velký celoguildovní sraz o letních prázdninách, další podzimní a jarní celoguildovní srazy jsou už také tradicí, i když účast je skromnější, a k tomu probíhá nespočet menších akcí, oslav narozenin a minisrázků všude po republice. Srazy se nejčastěji vyhlašují na Facebooku a jsou třeba pro Prahu a okolí, Ostravu a okolí atd. Jak bylo řečeno, život není jen WoW a jsme především lidé, co se chtějí bavit.

Pokud máte zájem vstoupit do naší guildy, podejte si přihlášku na našem fóru. Odkaz je zde na stránkách. Mnohem více informací najdete v podsekcích na těchto stránkách.

Hodně úspěchů v osobním životě a ve hře přeje Kaldorei.
Shalladan
Warlord of Kaldorei


Death Knight

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Druid

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Hunter

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Mage

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Paladin

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Priest

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Rogue

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Shaman

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Warlock

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru

Warrior

Volná místa: Volná místa: Volná místa:

Nahoru


Comments are closed.